Objavte v sebe ženskú vášeň
- svoju hybnú silu.

Logo

„Bez vášne nemáte energiu.
Bez energie nemáte nič.“

Warren Buffet

Astrológia,

Aké je vaše duchovné zviera? Pozrite si indiánsky horoskop

18.2.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Vlada Cech). Indiánsky horoskop, založený na indiánskej viere, predpokladá, že každé znamenie zverokruhu je strážené určitým silovým zvieraťom. Je nielen jeho sprievodcom, ale aj...

18.2.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Vlada Cech).

Indiánsky horoskop, založený na indiánskej viere, predpokladá, že každé znamenie zverokruhu je strážené určitým silovým zvieraťom. Je nielen jeho sprievodcom, ale aj talizmanom. Zistite, aké ste zviera a čo o vás hovorí indiánsky horoskop!

Ktoré totemové zviera vám patrí?
Foto: shutterstock/Vlada Cech

Sokol alebo Baran: 21. marec – 20. apríl

Baran je silný, odvážny a nezávislý. Má svoj vlastný názor, ktorý dôrazne obhajuje a málokedy robí kompromisy. Rovnako ako Sokol, ktorý sa ničoho nebojí, miluje výzvy a je od prírody rodený vodca. Sokol je dravec s bystrým okom. Nič mu neunikne a je schopný okamžite vyštartovať po svojom cieli, a keď sa tento cieľ nebezpečne vzdiali, hľadá nové riešenia a nakoniec dosiahne úspech, o ktorom ostatní môžu len snívať.

Sokol však nie je bez chýb a podobne ako Baran je tvrdohlavý, vždy má rád posledné slovo a nedokáže sa podriadiť. V prípade Sokolov sa stáva, že myslia viac na svoje potreby ako potreby ostatných. Vedia byť hrubí a bezohľadní. 

Keď sa sokol objaví v sne, predznamenáva cestu k novému a predstavuje silu Slnka. Prináša tiež šťastie a prináša úspech.

Bobor alebo Býk: 21. apríl – 21. máj

Býk je rozvážny, trpezlivý a svoju kariéru buduje veľmi vytrvalo. Vyznačuje sa veľkou pracovitosťou, preto je skôr či neskôr profesionálne a finančne úspešný. Býk má rád luxusný život a chce ho zabezpečiť aj pre svojich blízkych – peniaze preto v jeho živote hrajú dôležitú úlohu. Títo jedinci bývajú neustále v pohybe a vďaka šetrnosti, usilovnosti a praktickosti sú zabezpečení až do konca svojich životov. Neznášajú ľahkovážnosť a utrácanie peňazí. Na svet sa pozerajú skrz materialistické a konzervatívne okuliare, a tak im často unikajú skutočné krásy života.

Náprotivkom Býka v indiánskom horoskope je Bobor – opatrný a uzavretý pozorovateľ, ktorý ťažko dôveruje iným. Keď však nájde svoju spriaznenú dušu, je verný, oddaný a začne sa ľuďom otvárať. Bobor si cení pohodlie a robí hlavne tie úlohy, na ktoré má chuť a v práci je dobre organizovaný a praktický.

Keď sa v sne objaví bobor, naznačuje to praktickú pomoc, ktorú v živote čoskoro dostanete.

Jeleň alebo Blíženci: 22. mája – 21. júna

Blíženci sú jedným z najzaujímavejších znamení zverokruhu. Sú plné extrémov – v jednej chvíli sú otvorené a nákazlivé dobrou energiou, v ďalšej chvíli depresívne a uzavreté do seba. Blíženci môžu byť tiež veľmi egocentrickí, impulzívni a nerozhodní.

Duchovným zvieraťom Blížencov je Jeleň, obdarený veľkým zmyslom pre humor. Neznáša nudu a stagnáciu, ale rád sa rozvíja a neustále napreduje. Môže sa zdať, že jeho pohyby sú chaotické, ale nakoniec predsa len uspeje a svoje projekty dotiahne do konca. Jelene neznášajú obmedzenia a milujú slobodu.

Keď sa v sne objaví jeleň, je to predzvesť úspechu, ale môže to byť aj varovanie pred nedostatkom dôvery vo vzťahu.

Ďateľ alebo Rak: 22. júna – 22. júla

Rak je najcitlivejšie a najkomplikovanejšie znamenie zverokruhu. Na jednej strane je nezávislý a zvláda život, na druhej strane potrebuje starostlivosť a môže sa stať dokonca závislým od svojho partnera. Rak je empatický, obetavý a ochotný pomáhať iným ľuďom, ale celý život musí bojovať s plachosťou a nedostatkom sebadôvery.

Náprotivkom Raka v indiánskom horoskope je Ďateľ – citlivý, ktorý si cení pokoj a ticho. Sú to empatickí poslucháči a často obetujú veľa, aby urobili svet lepším. Ovplyvňuje ich vodný živel, ktorý patrí pocitom, emóciám a duševnu. Ďateľ je oddaný a veľmi chápavý, ale keď mu niekto ublíži, dlho sa nad krivdou trápi. Neverí si a málokedy berie veci do vlastných rúk a po rokoch zisťuje, že mu život unikol pomedzi prsty.

Keď sa v sne zjaví ďateľ, varuje pred nebezpečenstvom a prináša obrat iným smerom.

Losos alebo Lev: 23. júla – 23. augusta

Lev je rád stredobodom pozornosti, je rád obdivovaný a dokonca aj prenasledovaný. Levy sú prirodzene nadšení a ich láska k životu je nákazlivá. Toto znamenie zverokruhu má svoj vlastný názor, ktorý rado vnucuje ostatným, vďaka čomu ho niekedy považujú za panovačného kritika. V spoločnosti je však neoceniteľný – má veľa energie, má rád ľudí a má veľký zmysel pre humor.

Losos je tiež panovačný a energický a má rád výzvy a tvorivé úlohy. Losos rád velí – v práci aj v osobnom živote je tvrdohlavý a často dokonca vnucuje svoj názor ostatným. Napriek tomu je v spoločnosti obľúbený a blízki oceňujú jeho oddanosť a srdečnosť. Toto znamenie zverokruhu ovplyvňuje ohnivý živel, čo znamená energiu, aktivitu a silnú vôľu. Veľkou motiváciou pre nich je i potreba byť obdivovaný.

Keď sa losos objaví v sne, prináša silu transformovať negatívne pocity na dobré.

Medveď alebo Panna: 24. august – 23. september

Panna je najpedantnejšia zo všetkých znamení zverokruhu – je poriadkumilovná a vysoko organizovaná, rada sa učí a získané informácie šikovne využíva. Panna je však aj plachá, tajnostkárska a uzavretá a len málokomu dovolí, aby skutočne prenikol do jej vnútra.

Náprotivkom Panny je Medveď, ktorý miluje pokoj, stabilitu a poriadok. Európania chápu toto zviera ako ťažkopádne a lenivé. Avšak Indiáni medveďov poznali omnoho lepšie. Toto zviera považujú za obratné, ohybné, silné a rýchle. Rovnakí sú i ľudia narodení v jeho znamení. Medveď stojí pevne na zemi, je skromný a zdržanlivý a nemá rád zmeny. Medveď je tiež veľkorysý, nápomocný a empatický.

Keď sa medveď zjaví v sne, nabáda vás, aby ste sa postavili svojim obavám a vnútornému strachu.

Havran alebo Váhy: 24. september – 23. október

Váhy patria medzi najviac náladové znamenia.
Foto: shutterstock/Digital Storm

Váhy sa vyznačujú inteligenciou, veľkými vedomosťami a láskou k spravodlivosti. Toto znamenie je veľmi otvorené a vtipné, ale aj očarujúce a koketné. Bohužiaľ, môže byť aj sebecké, márnivé a má výkyvy nálad.

Protikladom Váh je Havran, ktorý má veľa osobného šarmu a vzbudzuje veľký záujem všade, kde sa objaví. Hoci pôsobí dojmom otvoreného a odvážneho človeka, v hĺbke duše je jemný a citlivý – má rád pokoj a oddych v prírode, nemá rád hádky a je skvelý vyjednávač. Havran disponuje neuveriteľne brilantnou mysľou a zmyslom pre spravodlivosť. Títo ľudia vždy presne vedia, ako získať, čo potrebujú.

Keď sa havran zjaví v sne, predznamenáva premenu v živote.

Had alebo Škorpión: 24. október – 22. november

Škorpión je tajomné a zmyselné znamenie zverokruhu, ktoré poháňajú silné vnútorné emócie. Je vynaliezavé, odvážne a veľmi verné, ale aj pomstychtivé a majetnícke. Vďaka týmto povahovým vlastnostiam je najťažším znamením zverokruhu.

Náprotivkom Škorpióna v indiánskom horoskope je Had – vytrvalý pozorovateľ, ktorý trpezlivo sleduje sny a ciele. Had má skvelú intuíciu a pomerne rýchlo spoznáva zámery iných ľudí, a keď ho podvedú alebo zradia, dlho pripravuje dokonalú pomstu. Ľudia narodení v tomto znamení sú múdri a rozhľadení. Hady sú od prírody samotári, veľa od seba vyžadujú, sú nezávislí a nezaujíma ich, čo si o nich myslia ostatní.

Keď sa had objaví v sne, nesie posolstvo zo vzdialeného podvedomia, ktoré sa oplatí sledovať.

Sova alebo Strelec: 23. november – 21. december

Strelec je zďaleka najoptimistickejší zo všetkých znamení zverokruhu, je spoločenský, miluje nové výzvy a cestovanie. Strelec je tiež idealista s mnohými záujmami a vášňami. Je spontánny, vtipný a nadšený životom. Ľudia, ktorým prislúcha toto znamenie indiánskeho zverokruhu, skrývajú v sebe večnú túžbu po vyšších ideáloch. Sú to optimisti, ktorí s každým jednajú otvorene. 

Duchovným zvieraťom Strelca je Sova. Stelesňovala múdrosť a pravdu. Sova rada plánuje a riadi, ale bohužiaľ vie byť aj samoľúba a presvedčená o svojej nadradenosti nad ostatnými. Má veľa nápadov a neustále začína nové projekty, z ktorých nie vždy sa jej podarí všetky dokončiť. Miluje cestovanie. Sovy najlepšie vychádzajú s Lososom a Sokolom.

Keď sa v snoch zjavuje sova prináša správy od mŕtvych.

Hus alebo Kozorožec: 22. december – 20. január

Kozorožec je najkonzervatívnejší zo všetkých znamení zverokruhu – nemá rád zmeny, skôr si cení stabilitu a istotu zajtrajška. Kozorožec je zodpovedný a nevyhýba sa svojim záväzkom, preto je zvyčajne cenným zamestnancom. Bohužiaľ, pôsobí dojmom, že je vo svojich spôsoboch dosť strnulý a oficiálny, ani mimo kancelárie sa nedokáže uvoľniť a potrebuje čas, aby ľudia objavili jeho večierkovú povahu.

Kozorožcovým náprotivkom je Hus – výborná hostiteľka, pokojná, uzavretá a svedomitá. Hus je vysoko organizovaná a dokonale pripravená na akékoľvek prekvapenie. Husi bývajú v živote úspešné, ale úspech sa nedostaví hneď. Nakoniec ich vytrvalosť, odhodlanosť, ctižiadostivosť a usilovnosť dovedie tam, kam túžia. Sú pracovité a každý začatý projekt dotiahnu do konca.

Keď sa hus zjaví v sne, oznamuje pomoc z duchovnej sféry.

Vydra alebo Vodnár: 21. január – 19. február

Vodnár je skutočný vizionár a objaviteľ – chce poznať všetky tajomstvá sveta, cení si slobodu a neznáša rutinu. To všetko ho núti celý život hľadať svoje šťastie, svoje miesto na zemi alebo ideálneho partnera. Vodnár je tvorivý idealista a individualista, ale môže byť aj samoľúby a netrpezlivý.

Vodnárovým náprotivkom v indiánskom horoskope je Vydra – otvorený, nezávislý individualista. Vydra má rada spoločnosť, ale zároveň ju to ťahá k učeniu a neustálemu rozširovaniu obzorov. Je nezávislá, otvorená, odvážna a je nepravdepodobné, že by sa zaujímala o názory tretích osôb. Vydry sú tiež komunikatívne a priateľské. Ľudia narodení v indiánskom znamení zverokruhu Vydra bývajú tiež pracovití, aktívni a spravodliví. 

Keď sa vydra objaví v sne, prinesie do života novinky a inšpiráciu.

Vlk alebo Ryba: 20. februára – 20. marca

Ryby sú najväčšími umelcami spomedzi všetkých znamení zverokruhu. Zaujímajú sa aj o mágiu, parapsychológiu a tajné vedomosti. Celý život sa venujú rozvíjaniu svojho umeleckého nadania, sú kreatívne a majú neuveriteľnú intuíciu. Bohužiaľ, sú tiež sebecké, precitlivené a majú sklon k melanchólii.

Ekvivalentom Ryby je Vlk, ktorý sa najlepšie cíti v úzkom rodinnom kruhu a známom prostredí. Vlk je tajomný, vášnivý a občas emotívny. Je veľmi nápomocný, má skvelú intuíciu a vždy sa usiluje o spravodlivosť. V kruhu svojich blízkych sú vlci starostliví, empatickí k potrebám svojich milovaných. Bývajú dobromyseľní, čo dravší jedinci mnohokrát využívajú. Preto nečudo, že sa potom utiekajú skryť do svojho vnútorného sveta.

Keď sa vlk zjaví v sne, naznačuje to posolstvo od rodiny alebo varuje pred nebezpečenstvom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Indiánsky horoskop odhalí pravdu o vašom charaktere

Tieto znamenia zverokruhu spája celoživotné priateľstvo. Vždy sa budú navzájom podporovať


Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.Odporúčame

Prílev hotovosti alebo možno neplánované výdavky? Pozrite si svoj finančný horoskop

14.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Tupungato). Čo môžeme očakávať vo finančných otázkach v dňoch 15. až 21. apríla? Pozrite sa nižšie a skontrolujte svoj…

Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý

14.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/puhhha). Rozostavenie planét pri príchode na svet má obrovský vplyv na celý náš život vrátane toho, akí sme partneri…

Denný horoskop – 14. apríl. Čo sa môže stať v nedeľu?

14.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/PeachShutterStock). Denný horoskop na 14. apríla. Baran túži po blízkosti. Býk toho má na dnes naplánovaného priveľa. A na…

Pravý význam zrkadlových hodín. Čo nám chce povedať osud? Tieto znamenia by sme nemali ignorovať

13.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/years44). Zrkadlové hodiny veľmi často znamenajú, že nám osud chce poskytnúť dôležitú informáciu. Podľa numerológie sa za hodinami a…

Tri znamenia zverokruhu, ktoré majú v živote šťastie – kto sa narodil pod šťastnou hviezdou?

13.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Subbotina Anna). Ktoré tri znamenia zverokruhu majú podľa vás v živote šťastie? Hoci je šťastie relatívny pojem a pre…

Auto Trendy

Ide o značku, ktorá sa dodáva v dvoch verziách. Je medzi nimi dôležitý rozdiel

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Dve verzie toho istého nápisu vyzerajú takmer rovnako. V tomto prípade však slovo takmer predstavuje obrovský rozdiel. Jednému účastníkovi cestnej premávky totiž ukladá ďalšie povinnosti.…

Ako prepravovať domáce zviera autom. Je povinná klietka a bezpečnostný pás?

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Slovenské zákony stanovujú určité pravidlá, ktoré musia všetci vodiči dodržiavať pri preprave domáceho zvieraťa autom. Sú napríklad klietka a bezpečnostný pás v týchto prípadoch povinné?

Veľké cintoríny elektromobilov. Nikto ich už nechce

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Na internete sa objavujú videá, ktoré ukazujú dvory s opustenými elektrickými vozidlami, ktoré sa nachádzajú na okraji mnohých čínskych miest. Predstavujú pozostatky prvej vlny elektrickej…

Môžete dostať pokutu za jazdu na zimných pneumatikách?

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Slovenské zákony nezakazujú jazdu na zimných pneumatikách počas celého roka, ale je povinné používať zimné pneumatiky v zime, za určitých podmienok. Otázkou však je, či…

Kia EV9 je najpozoruhodnejšie SUV Kórejčanov

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Kia EV9 je najväčšie elektrické SUV kórejského výrobcu. Nový model ponúka dostatok priestoru a výbavu prémiovej triedy.

Ktorá je najobľúbenejšia cesta všetkých motocyklistov? Robia tam púte

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Náročná jazda? Pre motorkárov je to často len afrodiziakum. Najmä keď sa ostré zákruty a strmé stúpania kombinujú s krásnymi výhľadmi. Slávna trasa Trollstigen v…

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov