Objavte v sebe ženskú vášeň
- svoju hybnú silu.

Logo

„Bez vášne nemáte energiu.
Bez energie nemáte nič.“

Warren Buffet

Astrológia,

Prílev hotovosti alebo možno neplánované výdavky? Pozrite si svoj finančný horoskop

14.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Tupungato). Čo môžeme očakávať vo finančných otázkach v dňoch 15. až 21. apríla? Pozrite sa nižšie a skontrolujte svoj finančný horoskop. Týždenný finančný horoskop...

14.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Tupungato).

Čo môžeme očakávať vo finančných otázkach v dňoch 15. až 21. apríla? Pozrite sa nižšie a skontrolujte svoj finančný horoskop.

Čo môžeme očakávať vo finančných otázkach v dňoch 15. až 21. apríla?
Foto: shutterstock/Tupungato

Týždenný finančný horoskop pre Barana

Tento týždeň sa pustíte do takých výziev, ktoré vám umožnia uniknúť pred nudou a šedivosťou práce. V práci budete každým dňom získavať viac a viac odvahy zmeniť ju alebo hľadať iné príležitosti. Barani, ktorí sú samostatne zárobkovo činní, budú riskovať pri jednaní s klientmi, ale bude im to dobre vychádzať. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, ak sa rozhodnú podnikať na vlastnú päsť, pravdepodobne získajú dotácie. Vo finančných záležitostiach sa neponáhľajte s rozhodnutiami súvisiacimi s peniazmi a ak podpisujete nejaké zmluvy, čítajte všetko aj malým písmom.

Týždenný finančný horoskop pre Býka

Aprílová aura vám pomôže splniť rôzne plány. V zamestnaní sa nebudete báť zmien, ba ani rizika a budete prijímať nové výzvy. Býci podnikajúci vo vlastnej firme sa môžu spoľahnúť na šťastné náhody, ktoré zviditeľnia ich spoločnosť. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie vo svojom voľnom čase, by sa mali rozvíjať a svoju cestu hľadať rôznymi metódami. Pokiaľ ide o financie, nebudete si môcť nechať ujsť skutočnosť, že sa vám naskytla pekná príležitosť na zárobok.

Týždenný horoskop pre Blížencov

Začiatok týždňa prinesie situácie zlepšujúce náladu. V práci vás povýšia alebo vám zvýšia plat. To vás veľmi poteší a hneď sa pustíte do zodpovednejších povinností. Blíženci podnikajúci vo vlastnej firme by mali mať dobrú náladu, pretože niektoré kreatívne nápady im prinesú bohatstvo. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, budú mať šťastie, pretože si ich všimne hľadaný zamestnávateľ. Vo finančných záležitostiach budete mať pocit, že sa to uberá bezpečným smerom a začnete mať finančný vankúš, vďaka čomu budete pokojnejší.

Týždenný horoskop pre Raka

Váš každodenný život bude tento týždeň menej stresujúci. V práci si oddýchnete od problémov, ktoré vám nedali spať a budete sa môcť venovať aktuálnym úlohám. Rakom, ktorí podnikajú, sa podarí uzavrieť staré úradné záležitosti, ktoré nepriaznivo ovplyvňovali chod firmy. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, síce pošlú niekoľko žiadostí, ale nové pracovné príležitosti im to neprinesie. Vo finančných záležitostiach sa oplatí vyčistiť priestor okolo seba a predať veci, ktoré už pre vás nie sú užitočné.

Týždenný horoskop pre Leva

Tento týždeň aura upokojí stresy. V práci vás čakajú veľké výzvy a vy otvoríte svoju myseľ horúcim emóciám. V stredu požiadate o pomoc odborníka v dôležitej záležitosti. Levy podnikajúce vo vlastnej firme budú odvážne, vďaka čomu bude ich podnikanie prekvitať. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, budú kreatívnejší, čo im umožní vyhrať súboj o voľné miesto. Buďte opatrní, pokiaľ ide o finančné záležitosti, pretože vám môžu vzniknúť straty, ktoré budú dôsledkom nejakého sporu. V sobotu sa vám podarí predať predmet, ktorý bol dlhšie prezentovaný pred potenciálnym kupcom.

Prílev hotovosti alebo možno neplánované výdavky?
Foto: shutterstock/Dean Drobot

Panna týždenný horoskop

Aura tohto týždňa bude priať novým investíciám. V práci sa pustíte do aktivít, ktoré zlepšia vaše podmienky. Panny podnikajúce vo vlastnej firme sa rozbehnú, pretože budú mať viac možností rozvíjať nápady, s ktorými prišli v predchádzajúcom roku. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, môžu počítať s pomocou priateľov. Ku koncu týždňa sa postarajte o finančné záležitosti. Začnite s upratovaním peňaženky a peniaze vám začnú prúdiť. Cez víkend vám niekto poradí, ako sa dostať z chudoby.

Týždenný horoskop pre Váhy

Od pondelka budete hľadať dôležité tipy na zlepšenie svojho živobytia. Zúčastnite sa seminárov v práci a vyhľadajte dobrých učiteľov, pretože sa budete môcť naučiť nové a užitočné veci. Váhy, ktoré vedú vlastný podnik, budú usmerňovať svojich zamestnancov k väčšiemu nasadeniu pri plnení ich povinností. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, môžu počítať s ojedinelými ponukami, na ktorých sa dá trochu zarobiť. Pokiaľ ide o financie, nebuďte extravagantní a dbajte na to, aby aj vaši blízki zaplátali diery v domácom rozpočte.

Týždenný horoskop pre Škorpióna

Kariéra bude tento týždeň prvoradá. V práci na plný úväzok si váš šéf všimne, že ste nenahraditeľným pracovníkom a skutočným odborníkom vo svojom odbore, čo určite ocení. Škorpióni podnikajúci vo vlastnej firme by mali viac inzerovať a zúčastňovať sa dôležitých stretnutí, aby sa odvážne vyšplhali vyššie a presvedčili potenciálnych klientov. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, budú spoločensky aktívni. Vo finančných záležitostiach sa vám podarí dať veci do poriadku tak, aby ste nemali problémy s likviditou.

Týždenný horoskop pre Strelca

Začiatok týždňa prinesie viac času na veci, ktoré vás bavia. V práci budete bez starostí, pretože šéf bude niekde preč a vy nebudete musieť na seba vyvíjať taký tlak, aby ste s ním vychádzali. Strelci podnikajúci vo vlastnej firme sa môžu spoľahnúť na dobré rady a konkrétne návrhy. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, sa rozhodnú vrátiť k záľube, ktorá im kedysi prinášala peniaze. Vo finančných záležitostiach môžete počítať s ďalšími ziskami, pokiaľ sa o to sami postaráte.

Týždenný horoskop pre Kozorožca

Tento týždeň vám aura uľahčí stretávanie sa s ľuďmi. V práci sa budete cítiť viac spätí so svojou spoločnosťou a začnete sa zapájať do úloh, ktoré vám zadá váš šéf. Kozorožci podnikajúci vo vlastnej firme dostanú veľkú chuť učiť sa nové veci, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť ich podnikanie. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, sa budú aktívne zúčastňovať na stretnutiach potenciálnych zamestnávateľov. Vo finančných záležitostiach môžete počítať s celkom dobrým príjmom, ale bláznivé koníčky prinesú väčšie výdavky, ako ste plánovali.

Čaká vás týždeň plný prekvapivých situácií.
Foto: shutterstock/Nutlegal Fotograf

Týždenný horoskop pre Vodnára

Čaká vás týždeň plný prekvapivých situácií. Ak máte prácu na plný úväzok, buďte v strehu, pretože niekto z vášho tímu by vám mohol podraziť nohy, takže keď sa pustíte do nejakého projektu, uistite sa, že ste zvolili tú najlepšiu cestu, aby všetko dobre dopadlo. Vodnárom, ktorí podnikajú, sa bude dariť, ale ku koncu týždňa sa budú musieť vysporiadať s nekalou konkurenciou. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, by mali viac inzerovať a hľadať nové možnosti zárobku. V sobotu sa naskytne príležitosť obnoviť dôležité kontakty! Finančné záležitosti si budú vyžadovať poriadok a zníženie nákladov, ktorých bolo v poslednom čase u vás priveľa.

Týždenný horoskop pre Ryby

Tento týždeň sa zameriate na vyjasnenie zložitých otázok. V práci sa vám otvoria nové perspektívy a budete odhodlaní rásť a učiť sa nové veci. Ryby podnikajúce vo vlastnej firme by sa mali zamerať na veľké investície a nedovoliť si zlenivieť. Tí, ktorí v tomto znamení hľadajú zamestnanie, majú vhodný čas na osvieženie rôznych profesionálnych kontaktov a navyše priatelia môžu mať zaujímavé ponuky. Pokiaľ ide o financie, dbajte na šetrenie a nerozhadzujte peniaze na všetky strany, inak sa dostanete do dlhov.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Váš dátum narodenia skrýva veľmi dôležité informácie. Zistite, čo o vás vypovedá

Najsexi farba očí podľa vedcov. Viete, čo to vypovedá o osobnosti?


Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.Odporúčame

Tri znamenia zverokruhu sú zmierovacie. Majú tendenciu neobhajovať svoje názory a kompromis je ich druhé meno

23.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/fizkes). Ľudia v určitých znameniach zverokruhu sa vyhýbajú argumentom a zvyčajne neobhajujú svoje názory. Ukazuje sa, že toto správanie…

Lojalita medzi znameniami zverokruhu. Tieto tri sú najvernejšie

23.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Monkey Business Images). Ľudia v určitých znameniach zverokruhu môžu byť veľmi lojálni a verní. Držia slovo, starajú sa o…

Denný horoskop na štvrtok – 23. mája

23.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Billion Photos). Denný horoskop na 23. mája. Baran by nemal riskovať. Býk stratí nad niečím kontrolu. A čo čaká…

Kedy je spln mesiaca v máji 2024? Na zodiakálnom nebi nebude núdza o emócie

23.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Pixabay/JillWellington). Májový spln, teda kvetinový mesiac, sa na nočnej oblohe objaví 23. mája. Spln Mesiaca je v astrológii vždy…

Šťastie ich neopúšťa a to všetko kvôli dátumu narodenia. Astrológia to objasňuje

22.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Look Studio). Niektorí veria, že šťastie je napísané vo hviezdach a v znameniach zverokruhu. Zistite, ktoré z nich pravdepodobne…

Auto Trendy

Dacia Stepway Concept, nový model predstavený digitálnym umelcom

24.5.2024 Redakcia Auto trendy - Grafický dizajnér vytvoril model Dacia s moderným dizajnom, ktorý by mohol dokonale zapadnúť do súčasnej ponuky automobilky. Grafický dizajnér vy

Kia Picanto nám ukazuje, že jednoduché autá majú na trhu stále svoje miesto

23.5.2024 Redakcia Auto trendy - Kia Picanto je jedným z vozidiel, ktoré sa stále držia vzorca, ktorý založil segment subkompaktných vozidiel. Je malé, jednoduché, agilné a skvelé do mesta.

Škoda dokončila testovanie nového SUV. Odpočítavanie do uvedenia na trh je v plnom prúde

23.5.2024 Redakcia Auto trendy - Všetko nasvedčuje tomu, že Škoda je už pripravená na tohtoročné uvedenie svojho nového SUV. Vozidlo je v pokročilom štádiu testovania vývoja, takže už teraz môžete…

Číňania uvádzajú na trh konkurenta Volkswagenu Tiguan v Európe. Najvyššia verzia ponúka viac ako 300 koní

23.5.2024 Redakcia Auto trendy - Čínsky výrobca BYD uvádza na európsky trh svoj prvý plug-in hybridný model. SUV Seal U dokáže v čisto elektrickom režime prejsť až 125 kilometrov.

Najlepšie pomôcky pre vaše auto. Ako zvýšiť bezpečnosť a pohodlie čo najlacnejšie?

23.5.2024 Redakcia Auto trendy - Jar je dôležitým obdobím pre každého vodiča. Výmena pneumatík za letné, jarné upratovanie a predovšetkým častejšie cesty našimi autami. Na zlepšenie kvality, bezpečnosti a pohodlia…

Toto nové SUV bolo vyvinuté v spolupráci so spoločnosťou Huawei. Vyzerá šialene a cena? Je smiešne nízka

23.5.2024 Redakcia Auto trendy - Avatr 07 je nové elektrické SUV z Číny, ktoré chce byť konkurentom populárneho modelu Tesla Y. Má na to silné predpoklady. Stojí „len“ 34 000…

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov