Objavte v sebe ženskú vášeň
- svoju hybnú silu.

Logo

„Bez vášne nemáte energiu.
Bez energie nemáte nič.“

Warren Buffet

Astrológia,

Horoskop na rok 2024 pre všetky znamenia. Čo nás čaká v novom roku?

4.1.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Zacharčuk). Horoskop na celý rok 2024 pre všetky znamenia zverokruhu. Aký osud nás čaká v nasledujúcich mesiacoch? Čo môžete očakávať? Tu sa dozviete, na...

4.1.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Zacharčuk).

Horoskop na celý rok 2024 pre všetky znamenia zverokruhu. Aký osud nás čaká v nasledujúcich mesiacoch? Čo môžete očakávať? Tu sa dozviete, na čo sa môžete počas celého roka 2024 tešiť.

horoskop
Foto: shutterstock/Zacharčuk

Ročný horoskop 2024 – Baran

Od začiatku roka sa zamyslite nad tým, čo je vašou najväčšou motiváciou a hodnotou. Urobte si zoznam nehmotných hodnôt, ktoré máte a premýšľajte o tom, ako ich môžete využiť pre ostatných.

V prvej polovici roka budete pociťovať neustále nutkanie konať. Šťastie vám bude priať aj vďaka množstvu náhod, ktoré môžete využiť. Myslite na svoje zdravie, pretože množstvo nových povinností si bude vyžadovať správny prístup k odpočinku a vykonaniu potrebných vyšetrení. V druhej polovici roka začnete premýšľať aj nad svojimi vzťahmi s blízkymi. Dobre si premyslite, čo dávate a čo za to dostávate.

Ročný horoskop 2024 – Býk

Prvé týždne nového roka sú vhodným obdobím na to, aby ste sa zamysleli nad svojím prístupom k iným ľuďom. Stojí za to premýšľať o väčšej nezávislosti. Pokúste sa tiež napraviť poškodené vzťahy. Od mája začnete pociťovať potrebu starať sa o svoje zdravie – naplánujte si preventívne prehliadky a vytvorte si plán každodennej starostlivosti a odpočinku.

Od polovice roka začnete cítiť vietor v plachtách, čo vás povzbudí k odvážnym rozhodnutiam. Rozhodnite sa pre investície a nebojte sa robiť náročné kroky. V roku 2024 môže zároveň dôjsť k prehodnoteniu niektorých priateľských vzťahov. Všimnete si, že niektorí ľudia sú sebeckí, preto bude vhodné zúžiť okruh svojich blízkych. Na jar očakávajte významnú profesionálnu udalosť.

Ročný horoskop 2024 – Blíženci

Váš rok bude z hľadiska výziev rozdelený na dve časti. V prvej sa budete výraznejšie venovať svojmu telu a duši, zatiaľ čo neskôr vašu pozornosť pohltia zábavné témy. Budete myslieť na využitie svojej kreativity a realizáciu dávnych snov. Uskutočníte to, čo vám už dlho ležalo na srdci, aj pokiaľ ide o milostné záležitosti.

V prvej polovici roka bude osud priať Blížencom pri realizácii spoločenských, ale aj súkromných aktivít. Je to tiež vhodný čas na obohatenie vzťahov s priateľmi. Medzitým začnete premýšľať o dobrovoľníckych aktivitách. Po profesionálnej stránke musíte byť opatrní – ambície vám môžu veľmi pomôcť, ale zároveň môžu vyústiť do napätia so šéfom.

Ročný horoskop na rok 2024 – Rak

Od začiatku roka je dobré dôkladnejšie si premyslieť vzťahy s priateľmi a plány, ktoré už dlho ležia v zásuvke. Príde čas, keď pocítite, že sa musíte viac sústrediť na svoj domov a kariéru. Bude to dosť náročné, najmä preto, že v znamení Raka sa znovu objavia ambície. Ak však urobíte všetko správne, úspech v oboch oblastiach bude zamurovaný.

V prvej polovici roka očakávajte veľa pracovných povinností, ktoré však vyústia do solídneho zárobku. V druhej polovici roka sa však zamerajte na seba a svoju rodinu. Naplánujte si výlet a nájdite si čas na realizáciu svojich záujmov. Budete cítiť, že je to skvelý čas na osvojenie si nových zručností, ktoré vám časom prinesú veľa radosti.

Ročný horoskop 2024 – Lev

Rok 2024 je vhodným obdobím na to, aby ste si urobili poriadok vo svojich financiách, dokončili nekonečné papierovačky a naplánovali si prípadné preplatenie pôžičky. V druhej polovici roka si nájdete viac času na intelektuálny rozvoj, takže je to skvelý čas na zvyšovanie kvalifikácie a to aj cestovaním do zahraničia. Budete cítiť jasnú potrebu komunikovať, cestovať, uzatvárať zahraničné zmluvy a získavať nové vedomosti. Zároveň nezabúdajte na korektný vzťah s rodinou – v návale povinností to budete ľahko zanedbávať.

Ročný horoskop na rok 2024 – Panna

Téma finančného hospodárenia bude Panny zamestnávať najmä v druhej polovici roka. Budete premýšľať o tom, čo urobiť, aby ste dosiahli svoje ciele. Podniknete kroky na udržanie harmónie medzi šetrením a drobnými radosťami. Zároveň vám začne dochádzať, že nežijete preto, aby ste zarábali, ale zarábate preto, aby ste žili.

Vzhľadom na finančne dobrú prvú polovicu roka uvažujte o preplatení svojich záväzkov alebo o dodatočnom šetrení. Jún bude vhodným obdobím na cestovanie, najmä do zahraničia. V súkromí si začnete všímať, že je okolo vás čoraz menej ľudí. Bude to však dobré znamenie, pretože vám to umožní sústrediť sa na najdôležitejšie veci, t. j. na váš vzťah a vzťah s vašimi najbližšími.

Ročný horoskop na rok 2024 – Váhy

Pochopíte, že to nie sú peniaze, ale schopnosti, ktoré vám pomôžu zlepšiť vašu životnú situáciu. V druhej polovici roka začnete pociťovať potrebu byť nezávislý a urobíte v tomto smere pomerne veľa. Začnete tiež častejšie myslieť na seba. Budete cítiť šťastie prameniace z priateľských vzťahov, ale pamätajte, že musíte byť tou najlepšou verziou seba samého.

V roku 2024 buďte pozorní a opatrní a pred podpisom si podrobne prečítajte všetky dokumenty. Zároveň sa postarajte o svoje zdravie a naplánujte si preventívne prehliadky. Pri toľkých veciach, na ktoré myslíte, nebude ťažké zmeškať dôležité momenty.

Ročný horoskop na rok 2024 – Strelec

V prvom štvrťroku očakávajte v práci niekoľko veľkých prekvapení. Zamerajte sa na rozvoj a zdokonaľovanie svojich talentov. Vytrvalosť a dôslednosť umožní Strelcom skoncovať so závislosťami. Od začiatku druhej polovice roka 2024 sa začnete oveľa viac zameriavať na fyzické a duševné aspekty svojho života. Aby ste našli životnú rovnováhu, bude potrebné systematizovať vašu každodennú rutinu.

Ročný horoskop 2024 – Škorpión

Pochopíte, že stojí za to otvoriť sa vzťahom s inými ľuďmi. Blízki ľudia si získajú dôveru Škorpióna, hoci to nebude rýchly a bezbolestný proces. Zmena postoja sa však ukáže ako veľmi potrebná – získate pevné a trvalé vzťahy. Škorpióni sa budú na svoju doterajšiu prácu pozerať z úplne inej perspektívy, čo im umožní mať zo svojich povinností ešte väčšiu radosť. Akékoľvek pochybnosti konzultujte s blízkymi – ich podpora bude neoceniteľná.

Ročný horoskop na rok 2024 – Kozorožec

Na začiatku roka sa budete venovať priateľom a spoločným výletom, ale zmysel pre povinnosť obráti Kozorožca smerom ku kariére. Spomeniete si na plány, ktoré ste v predchádzajúcom roku nezrealizovali a rozhodnete sa ich uskutočniť v tomto roku. Vaše pracovné povinnosti vám nebudú robiť veľkú radosť, ale umožnia vám finančne zabezpečiť živobytie vašej rodiny. Pocit istoty sa ukáže ako najdôležitejší a až ku koncu roka si dovolíte zaslúžený odpočinok. Pohľad na šťastnú rodinu vám dodá veľa spokojnosti a sily do ďalšieho konania. 

Ročný horoskop na rok 2024 – Vodnár

Polovica roka 2024 bude pre Vodnárov tým správnym časom na rozvoj osobných schopností. Pocítite výrazný hlad po nových vedomostiach a dobrodružstve, ktorý uspokojíte napríklad doplnkovými kurzami, diskusným klubom alebo pravidelnými kontaktmi s ľuďmi zo zahraničia. Nemôžete sa báť otvoriť svetu a objavovať – len tak dosiahnete, čo chcete.

Naplánujte si na jar výlet s priateľmi – bude to životne dôležité pre udržanie vitality. V druhej polovici roka naopak stavte na domáce témy. Je možné, že príde niekto nový a interiér bude potrebné osviežiť. Môžete tiež stretnúť pomerne veľa nových ľudí, ale zároveň si dajte pozor na „starých“ známych, ktorí vám môžu účinne znepríjemniť život a spôsobiť veľa problémov.

Ročný horoskop 2024 – Ryby

Najmä prvá polovica roka bude dôležitá, pretože sa bude niesť v znamení finančného hospodárenia. Musíte sa o ne lepšie starať, aby ste sa nedostali do problémov. V máji môžete očakávať dobrú finančnú situáciu a zároveň sa môžete tešiť na nečakanú finančnú injekciu. Na druhej strane, v druhej polovici roka budete čeliť väčším výdavkom.

Rok 2024 bude kľúčový, pokiaľ ide o osobný rozvoj. Možno vám mimoriadne kurzy a školenia budú silne kolidovať s ostatnými povinnosťami, ale efekt vášho úsilia bude veľkolepý. Nezabudnite si tiež stanoviť nové ciele, ukončiť toxické vzťahy a urobiť si v živote nový poriadok.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ročný horoskop na rok 2024. Čo môže znamenie Raka očakávať?

Až 3 znamenia zverokruhu privítajú nový rok s tučnejšou peňaženkou. Patríte medzi tých šťastlivcov?


Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.Odporúčame

Denný horoskop – 1. marec. Čo vás čaká v piatok?

1.3.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/MR.RAWIN TANPIN). Denný horoskop na 1. marca. Baran bude veľmi sklamaný. Býk sa musí naučiť byť flexibilný. A čo…

Porovnávací horoskop – s kým si rozumieme?

1.3.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Pexels/ArinaKrasnikova). Dvanásť znamení zverokruhu definuje rôzne typy postáv. Každý z nich má v zverokruhu svoje vlastné priateľstvá a antipatie.…

Tieto znamenia zverokruhu sa do manželstva nehrnú. Vo hviezdach sú predurčené žiť slobodný život

29.2.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Air Images). Podľa astrológov existuje niekoľko znamení zverokruhu, ktoré nemusia byť vhodné pre manželstvo. Často je to spôsobené ich…

Niektoré znamenia zverokruhu si jednoducho nie sú súdené. Niekto nakoniec vybuchne

29.2.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Olena Yakobchuk). Niektoré vzťahy sú výbušnejšie ako iné. Často obviňujeme druhú polovicu z rôznych nezhôd. Tí, ktorí veria v…

Najlepšie manželky podľa znamení zverokruhu – oheň v spálni a neha v každodennom živote

29.2.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Goksi). Existuje recept na dokonalú manželku? Samozrejme, že nie. Uvádzame však určité vlastnosti znamení zverokruhu, ktoré muži hľadajúci svoje…

Auto Trendy

Lada ako Porsche, Renault alebo Volvo. Najnovšie technológie spoločnosti Google v ruských automobiloch

1.3.2024 Redakcia Auto trendy - Google sa čoraz odvážnejšie púšťa do automobilov. Špeciálna automobilová verzia systému Android sa dostáva do vozidiel mnohých značiek - od BMW po Volvo. K exkluzívnej…

Čínsky falošný Mercedes? Nie, Briti predstavili nový model

1.3.2024 Redakcia Auto trendy - Britská značka Ineos po úspešnom debute terénneho modelu Grenadier oznámila uvedenie nového, menšieho vozidla. Má byť šetrnejší k životnému prostrediu, ale nemá sa výrazne odchyľovať…

Namiesto na cestu sa pozerajú dole. Odborníci: bude to len horšie

1.3.2024 Redakcia Auto trendy - Americkí odborníci bijú na poplach, že sa čoraz rýchlejšie stávame otrokmi svojich smartfónov. Mobilné zariadenia nás dnes sprevádzajú vo voľnom čase, v práci aj pri…

Netflix nahliada do zákulisia 6. sezóny seriálu Formula 1: Ride for Life

1.3.2024 Redakcia Auto trendy - Máme dobrú správu pre fanúšikov formuly 1. Šiesta sezóna populárneho seriálu "Formula 1: Ride for Life" debutovala na platforme Netflix. Tentoraz budú môcť diváci okrem…

Auto roka 2024: Autom roka sa stala Francúzska značka

1.3.2024 Redakcia Auto trendy - Nový Renault Scenic bol vyhlásený za auto roka 2024, pričom hodnotenie sa uskutočnilo na medzinárodnom autosalóne v Ženeve. Francúzska značka získala túto prestížnu trofej už…

Bývalý jazdec F1 je mŕtvy. Počas narodeninovej oslavy sa zadusil kuracím mäsom

1.3.2024 Redakcia Auto trendy - Vo veku 80 rokov zomrel Wilson Fittipaldi, bývalý jazdec formuly 1 a brat dvojnásobného majstra sveta F1. Brazílčan bol od Vianoc v nemocnici po tom,…

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov