Objavte v sebe ženskú vášeň
- svoju hybnú silu.

Logo

„Bez vášne nemáte energiu.
Bez energie nemáte nič.“

Warren Buffet

Celebrity,

Ricky Martin a Jwan Yosef sa rozvádzajú. „Naše deti budeme naďalej vychovávať spoločne“

8.7.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Steve Granitz). „Istý čas sme uvažovali o obnovení nášho manželstva, ale po dôkladnom zvážení sme sa rozhodli ho ukončiť,“ napísali Ricky Martin a...

8.7.2023 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Steve Granitz).

„Istý čas sme uvažovali o obnovení nášho manželstva, ale po dôkladnom zvážení sme sa rozhodli ho ukončiť,“ napísali Ricky Martin a Jwan Yosef v spoločnom vyhlásení na úvod. Muži boli manželmi šesť rokov. Vychovávajú spolu deti, pre ktoré, ako zdôrazňujú, zostanú priateľmi.

Foto: Wikimedia Commons/Steve Granitz

Ricky Martin a Jwan Yosef sa zoznámili v roku 2016. Ich vzťah sa vyvíjal závratným tempom a už po niekoľkých mesiacoch sa v médiách objavila správa o ich zasnúbení. Vzali sa po roku známosti a v roku 2018 sa stali rodičmi dcéry Lucie, ktorá sa narodila s pomocou náhradnej matky.

V roku 2019 sa ich rodina opäť rozrástla. Lucia sa dočkala svojho mladšieho brata Renna. Manželia spolu vychovávali aj spevákove staršie deti – dvojčatá Mattea a Valentina.

„Sme jednotní v úcte k tejto novej kapitole našich životov“

Spevák a umelec prekvapili svojich fanúšikov správou o rozchode. Rozhodnutie oznámili na Instagrame v spoločnom vyhlásení.

„Istý čas sme uvažovali o obnovení nášho manželstva, ale po dôkladnom zvážení sme sa rozhodli ho ukončiť s láskou, úctou a dôstojnosťou pre naše deti,“ – napísali v úvode a zdôraznili, že „sú odhodlaní chrániť a rešpektovať to, čo zažili ako pár počas všetkých týchto nádherných rokov“.

„Našou najväčšou túžbou je zachovať si zdravú rodinnú dynamiku a rozvíjať vzťah založený na úprimnom priateľstve, keďže naďalej spoločne vychovávame naše deti“

PÍŠE SA V PUBLIKÁCII

Muži na záver poďakovali za „všetku lásku a podporu, ktorú počas manželstva dostávali“. „Sme jednotní v úcte k tejto novej kapitole našich životov,“ uzavreli.

Súvisiace články:

Rodina vojvodkyne Kate sa rozrastie. James Middleton sa stane otcom

Beckhamovci oslavujú 24. výročie svadby. Victoria odhalila NEZVEREJNENÉ zábery! (Video)


Varovanie

Vážení čitatelia - diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Viac o povinnostiach diskutéra sa dozviete v pravidlách portálu, ktoré si je každý diskutér povinný naštudovať a ktoré nájdete tu. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali a porozumeli im.Odporúčame

Meghan Markle bola zachytená, ako navrhla žene, aby nepózovala po boku princa Harryho. Používatelia internetu nemajú slov: „TRÁPNE“ (VIDEO)

14.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Northern Ireland Office, CC BY 2.0 instagram.com/sussexroyal_hm/). Na internete bol zverejnený záznam zo sobotňajšieho zápasu póla, kde po…

Šokujúce: Maroš Kramár sa stal znova otcom v 64. rokoch

14.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@SJKSHOW). Slovensko obletela prednedávnom naozaj šokujúca správa. Maroš Kramár všetkých prekvapil! Stal sa znova otcom v pokročilom veku. Maroš Kramár…

Princ William a vojvodkyňa Kate vydali vyhlásenie. Slová sa dotýkajú srdca

13.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Mike W. from Vancouver, Canada, CC BY-SA 2.0 ). Princ William a vojvodkyňa Kate urobili potešujúce vyhlásenie. Slová,…

Tieto známe tváre mali dieťa v zrelom veku

13.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (instagram.com/adrianakarembeusklenarikova instagram.com/monicabenova). Tieto známe tváre priviedli na svet bábätko vo veľmi zrelom veku. Dokonca niektoré z nich boli prvorodičkami. Málokedy vidieť…

Princ Harry s manželkou na zápase póla. Meghan Markle ukázala brucho [FOTKY]

13.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/MattKeeble.com). Princ Harry a Meghan Markle sa nedávno objavili na zápase póla. Na internete sa objavili fotografie z tejto…

Auto Trendy

Bugatti tvrdí, že jazda s modelom Bolide je porovnateľná s jazdou s vozidlom F1

15.4.2024 Redakcia Auto trendy - Prakticky celý sortiment Bugatti tvoria nádherné modely. Má teda značka šancu niečím vyniknúť? Samozrejme. Tým niečím je model Bolide. Predstavitelia spoločnosti dnes vyhlasujú, že auto…

Čínsky Hyper s prelomom. Výrobca tvrdí, že má nový typ batérie

15.4.2024 Redakcia Auto trendy - Čínska značka Hyper prepojená so spoločnosťou GAC oznámila, že dokončila fázu návrhu a vývoja trakčných batérií pre automobily s pevným elektrolytom. Ak je to pravda,…

Ide o značku, ktorá sa dodáva v dvoch verziách. Je medzi nimi dôležitý rozdiel

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Dve verzie toho istého nápisu vyzerajú takmer rovnako. V tomto prípade však slovo takmer predstavuje obrovský rozdiel. Jednému účastníkovi cestnej premávky totiž ukladá ďalšie povinnosti.…

Ako prepravovať domáce zviera autom. Je povinná klietka a bezpečnostný pás?

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Slovenské zákony stanovujú určité pravidlá, ktoré musia všetci vodiči dodržiavať pri preprave domáceho zvieraťa autom. Sú napríklad klietka a bezpečnostný pás v týchto prípadoch povinné?

Veľké cintoríny elektromobilov. Nikto ich už nechce

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Na internete sa objavujú videá, ktoré ukazujú dvory s opustenými elektrickými vozidlami, ktoré sa nachádzajú na okraji mnohých čínskych miest. Predstavujú pozostatky prvej vlny elektrickej…

Môžete dostať pokutu za jazdu na zimných pneumatikách?

14.4.2024 Redakcia Auto trendy - Slovenské zákony nezakazujú jazdu na zimných pneumatikách počas celého roka, ale je povinné používať zimné pneumatiky v zime, za určitých podmienok. Otázkou však je, či…

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov